Środa, 13 listopada 2019r. | Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanislawa
Pokaż menu

Wybory

Lipiec 10, 2019
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

do Śląskiej Izby Rolniczej.
         W związku ze zbliżającymi  się wyborami do Śląskiej Izby Rolniczej przypadającymi na dzień 28 lipca 2019r informuję, że w dniach od 15.07.2019r do 19.07.2019r, w godzinach pracy Urzędu Gminy Poczesna, w pokoju nr 3 wyłożony zostanie do wglądu spis członków Izby Rolniczej uprawnionych do udziału  w głosowaniu, celem weryfikacji.
                   

                                                                                         Kierownik referatu podatków
                                                                                          i opłat lokalnych
                                                                                          Aneta Mesyjasz

       

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).