Środa, 5 sierpnia 2020r. | Imieniny: Oswalda, Marii, Mariana
Pokaż menu

WYPOCZYNEK LETNI DLA MIESZKAŃCÓW GMINY POCZESNEJ.

10 lipca, 2020

13 – 17 LIPCA 2020 r. WISŁA – wiek 7 – 15 lat /cena 240 zł. (transport, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem)- WISŁA
Poznajemy Beskid Śląski – wakacyjna wycieczka 4 -dniowa dla dzieci i młodzieży z Gminy Poczesna pod patronatem Wójta Gminy Poczesnej Krzysztofa Ujmy.

13 – 17 LIPCA 2020 r. WISŁA – wiek 7 – 15 lat /cena 240 zł. (transport, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem)- WISŁA
Poznajemy Beskid Śląski – wakacyjna wycieczka 4 -dniowa dla dzieci i młodzieży z Gminy Poczesna pod patronatem Wójta Gminy Poczesnej Krzysztofa Ujmy.
Dom rekolekcyjny „Idylla” ul. Wyzwolonia 6, 43-460 Wisła 
https://www.wisla-idylla.pl/
informacje szczegółowe: http://www.poczesna.pl/poznajemy-beskid-slaski-wakacyjna-wy…

18 – 25 LIPCA 2020 r. USTRONIE MORSKIE – dorośli, seniorzy, cena 930 zł (transport, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, z możliwością posiłkami w własnym zakresie – cena do negocjanci)
Pokoi Gościnnych Władysław Madejsza
78 - 111 Ustronie Morskie
ul. Kolejowa 6 
http://www.agawa.ta.pl/
Nasz obiekt położony jest ok. 200m od morza w pobliżu głównego wejścia na plażę.
Atrakcje ognisko integracyjne połączone z pieczeniem kiełbasek i śpiewaniem piosenek turystycznych

27-31 LIPIEC 2020 r. – MIKOSZEWO - wiek 7 – 15 lat /cena 300 zł (transport, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem)
Ośrodek Wczasowo-Kolonijny KORONA
ul. Gdańska 16
82-103 Mikoszewo https://www.mierzeja.pl/korona
Ośrodek położony jest na skraju lasu, w odległości ok. 900 metrów od morza. Zajmuje rozległy, zadrzewiony i ogrodzony ponad 2 hektarowy teren, na którym znajdują się:
* cztery boiska: - do piłki siatkowej plażowej, do piłki nożnej – "ORLIK", wielofunkcyjne (do koszykówki ), parking na autokary i plac manewrowy, podświetlany basen, wytyczone miejsce na ognisko z altaną i ławkami, plac zabaw dla dzieci młodszych.

15-21 SIERPNIA 2020 r. – USTRONIE MORSKIE – dorośli, seniorzy, cena 400 zł (transport, zakwaterowanie, posiłkami śniadanie, kolacja w własnym zakresie– w pokojach są lodówki i czajniki, sztućce talerze, w pobliżu są zaprzyjaźnione stołówki, gdzie można wykupić całodzienne posiłki, lub tylko sam obiad, obiad od 20 do 25 zł.
Pensjonat atol Ul. Kolejowa 4 78-111 https://www.przymorzu.pl/pensjonat-atol,1444

Ośrodek wczasowy położony jest zaledwie 200 m od brzegu morskiego, w samym sercu wspaniałej, uzdrowiskowej miejscowości Ustronie Morskie.
Unikalny mikroklimat, bliskość morza i lasów, piękna i czysta plaża, są gwarancją zdrowego wypoczynku (powietrze bogate w jod).

27 -30 SIERPNIA 2020 r. - ZAKOPANE– dorośli, seniorzy, rodziny z dziećmi cena 300 zł dziecko/400 zł dorosły - cena do negocjanci (transport, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem)
Kompleks wypoczynkowy "Pod Modrzewiami"
ul. Mrowce 38 , Zakopane https://noclegi.pl/kompleks-wypoczynkowy-pod-modrzewiami-za…

wygodne pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje są wyposażone w nowoczesną łazienkę, telewizor oraz łącze internetowe. Niektóre pokoje posiadają balkon, a z niego rozciągający się niezapomniany widok na Tatry Wysokie, Giewont, Nosal i Kasprowy Wierch. To jedne z najbardziej znanych szczytów tego rejonu, które są celem wielu wycieczek.

Szczegółowe informacje i zapisy na poszczególne wyjazdy na maila: kostomek6@interia.pl – tel. 505837856.

Liczba miejsca ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 15 lipca lub do wyczepiania miejsc.

Tekst. ks. Tomasz Kośny

Informacje o bezpiecznym wypoczynku.

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz?fbclid=IwAR1c5Yykklgg8wj-L3mE8gf8WzDNOE4JwC6W9TIvr1Tcsl60KCCTKxNxWhA

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).