Poniedziałek, 10 grudnia 2018r. | Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zaproszenie na…

Styczeń 10, 2018
Dwór Augusta Kotlińskiego z 1932 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Dwór Augusta Kotlińskiego z 1932 r. - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

...na turniej.

13 stycznia od godziny 9:00 na hali w Poczesnej przy ul.Bankowej 7 odbędzie się VI edycja Halowego Turnieju o Puchar Prezesa Ks Olimpia Huta Stara w kategorii orlik, pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy. Na turnieju zobaczymy kilka ciekawych zespołów z różnych województw, między innymi SMS Łódź,Rodło Opole czy ROW-Rybnik, wystąpią również drużyny Stradomia Częstochowa,Ks Szczerbice(Rybnik),MGOKiS Praszka,FA Jurajska oraz oczywiście Olimpia Huta Stara. Rok temu w Piątej edycji najlepszym zespołem była nasza drużyna młodzików która pokonała w finale po rzutach karnych Unię Rędziny, jak będzie tym razem przekonamy się już 13 stycznia.
Serdecznie Zapraszamy.
Łukasz  Wlazło 
 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).