Niedziela, 27 września 2020r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Apel Wójt Gminy Przyrów

07 sierpnia, 2020

Szanowni Mieszkańcy Gminy,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19, kolejny raz apeluję o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz zwracanie uwagi na zachowanie profilaktyki i higieny. Unikajmy dużych zgromadzeń, często myjmy ręce, dbajmy o  higienę, zdrowie własne, naszych bliskich i przestrzegajmy zaleceń służb, a z pewnością ograniczymy ryzyko zarażenia wirusem, który stanowi realne zagrożenie.

Wirus rozprzestrzenia się bardzo szybko. Swoim zachowaniem – samodyscypliną możemy ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).