Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

03 listopada, 2020

Grafika zawiera loga: Województwa Śląskiego, Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, "Katowice dla odmiany", inSilesia oraz kadr Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach. Treść tekstu znajdującego się na grafice - poniżej

Treść tekstu znajdującego się na grafice:

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców
Centrum Wsparcia MŚP - Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

W ramach współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Prezydentem Miasta Katowice, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach uruchomiła infolinię w ramach punktu doradztwa kryzysowego, dostępna pod numerem 324 324 224.
W ramach infolini, przedsiębiorcy, których firmy zostały zarejestrowane na terenie województwa Śląskiego, mogą uzyskać bezpłatne konsultacje eksperckie z obszarów: finansowego, marketingowego, kadrowego, podatkowo-księgowego oraz prawnego.

Zgłoszenia do Centrum Wsparcia MŚP można przesłać również poprzez formularz na stronie internetowej https://www.centrumwsparciamsp.pl.

Zapraszamy do kontaktu
Infolinia Punktu Doradztwa Kryzysowego w ramach Centrum Wsparcia MŚP 324 324 224 jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach
ul. Opolska 15, 40-084 Katowice
e-mail:gabinet@rig.katowice.pl, tel.: 32 35 111 80
NIP: 634-10-06-202, REGON: 003445317, KRS: 0000163418
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).