Czwartek, 6 maja 2021r. | Imieniny: Judyty, Jakuba, Filipa
Pokaż menu

Bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe

20 listopada, 2020

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach wspólnie z MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu sp.k. zapraszają do udziału w bezpłatnych kursach językowych i komputerowych.

Projekt "Bez b@rier, bez granic – szkolenia językowe i komputerowe dla osób pracujących z województwa śląskiego - II edycja" współfinansowany przez Unię Europejskąw ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu oferowane są:

  • bezpłatne kursy językowe - język angielski, w liczbie min. 120 h na dowolnym poziomie;
  • bezpłatne kursy komputerowe ICT: Zarządzanie pakietem Google Apps, Narzędziakomunikacji online w promocji i marketingu w internecie, Copywriting, Grafika komputerowa zwykorzystaniem Adobe Illustrator i Adobe Photoshop wraz z egzaminem (np: ECCC, VCC, ACA);
  • bezpłatne egzaminy językowe (np. TELC, TGLS) po ukończeniu kursu;
  • bezpłatne materiały szkoleniowe, podręczniki oraz refundację kosztów opieki nad dzieckiem.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.szkoleniebezbarier.pl.

Plakat promujący bezpłatne kursy językowe i komputerowe
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).