Sobota, 17 listopada 2018r. | Imieniny: Salomei, Grzegorza, Elzbiety
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

„Dobry Start” dla ucznia- informacja o adresie e-mail

Lipiec 11, 2018

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Przyrowie powiadamia, że informacje o przyznaniu świadczenia Dobry Start będą wysyłane z adresu e-mail: dobrystart@gops.przyrow.pl
Prosimy nie odpowiadać na wyżej wymienioną wiadomość.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).