Wtorek, 2 marca 2021r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Dyżur telefoniczny ZUS

09 lutego, 2021

Oddział ZUS w Częstochowie zaprasza na dyżur telefoniczny "PIT z ZUS dla świadczeniobiorcy" - 12 lutego 2021 r. (piątek) w godz. 11:00-13:00.

Świadczeniobiorco, otrzymałeś PIT z ZUS?
Nie wiesz, czy musisz się rozliczyć z urzędem skarbowym?

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, ZAPRASZAMY tel. 727 690 746

 
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).