Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

EDUKIDO – regularne zajęcia z klockami LEGO dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat

18 września, 2020

Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie prowadzi zapisy na zajęcia z klockami LEGO.

Ciekawa, nowa forma zajęć to dobra zabawa, a przy okazji:

  • odkrywanie nowej wiedzy o sobie i świecie
  • logiczne i kreatywne myślenie,
  • wspólne rozwiązywanie problemów,
  • poznawanie podstaw techniki, ponadto uczestnicy zajęć poznają w niecodzienny sposób zagadnienia związane z historią, geografią, techniką czy językiem polskim.

Rodziców zainteresowanych zapisami prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury tel. (34) 35 54 062 od poniedziałku do piątku w godz. od 12:00 do 20:00.

Od 1 października miesięczna opłata wynosi 30,00zł od uczestnika.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).