Sobota, 11 lipca 2020r. | Imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta
Pokaż menu

I Bieg Po Zdrowie

19 listopada, 2019

UKS Akademia Sportu Garnek serdecznie zaprasza na I Bieg Po Zdrowie! 7 grudnia biegamy, maszerujemy, kibicujemy i pomagamy! Wydarzenie ma na celu propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia oraz wsparcie i pomoc w wyzdrowieniu Zuzi. Gwarantujemy dobrą zabawę, rodzinną atmosferę, miłe niespodzianki oraz różne pyszności. Pozytywna, zaangażowana ekipa organizatorów oraz wolontariuszy zadba o Wasz szeroki uśmiech, bezpieczeństwo oraz sportową rywalizację. Wspólnie zapracujemy na wspaniałe wspomnienia oraz powrót do zdrowia przesympatycznej Zuzi. Dobro powraca!

Link do regulaminu: http://karczewice.info/bieg/Regulamin_Bieg_po_zdrowie.pdf

Plakat promujacy I Bieg po zdrowie
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).