Poniedziałek, 17 grudnia 2018r. | Imieniny: Olimpii, Lazarza, Floriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

I Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej „PRZYRÓW WINTER FUTSAL CUP”

Marzec 07, 2018

W dniu 28 lutego 2018 roku w hali sportowej w Przyrowie odbył się po raz pierwszy I Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej „Przyrów Winter Futsal” w kategorii chłopców kl.VII Szkół Podstawowych oraz klas II i III Gimnazjów.

Organizatorami powyższego turnieju byli: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyrowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie.

W turnieju wzięły udział następujące  drużyny:

  • Dąbrowy Zielonej,
  • Koniecpola,
  • Lelowa,
  • Mstowa,
  • Przyrowa

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek I miejsce zajęła drożyna z Mstowa, II miejsce drużyna z Lelowa, III miejsce drużyna z Dąbrowy Zielonej, IV miejsce drużyna z Koniecpola, V i VI miejsca drużyny z Przyrowa.

Zwycięskim drożynom wręczono dyplomy i puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek nożnych.

Z pośród drużyn wyłoniono najlepszego bramkarza, a został nim Mateusz Zgrzebny, reprezentujący  drużynę z Mstowa, najlepszy zawodnik to Filip Janasik, reprezentujący drużynę z Lelowa oraz król strzelców Patryk Chmielarz reprezentant drużyny Mstów.

Organizatorzy zapewniają o kontynuacji tego turnieju w następnych latach.

Link: Fotorelacja z imprezy
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).