Niedziela, 5 grudnia 2021r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

22 października, 2021

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie zaprasza wszystkich zainteresowanych rolników do wzięcia udziału
 w II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym - Rola rolnika, by upadku unikał.

Do wygrania myjki ciśnieniowe każda o wartości ok. 500 zł.

Więcej informacji o konkursie w serwisie internetowym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Opis alternatywny infografiki "II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym".

 

Infografika pt. II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym. Treść informacji znajdujących się na infografice przedstawiono powyżej.

II Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym

30 lat Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

100 osób, które rozwiaze test online i zdobedzie najwiecej punktów w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody rzeczowe o wartosci ok. 500 zł brutto.

Zakończenie konkursu 20.11.2021 r.

Zarejestruj sie na stronie bezpieczenstwo.krus.gov.pl i rozwiaz test. Regulamin konkursu dostepny jest na www.krus.gov.pl.

Zakończenie konkursu 20.11.2021 r.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).