Czwartek, 21 stycznia 2021r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Gminy Przyrów

09 stycznia, 2021

Od dnia 4 stycznia 2021 roku nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców Gminy Przyrów, z uwagi na epidemię COVID-19, świadczona jest wyłącznie w sposób zdalny.

Porady udzielane będą w każdy wtorek w godzinach od 10:00 do 14:00.

Osoby zainteresowane poradą mogą umawiać się osobiście poprzez stronę internetową Powiatu Częstochowskiego lub telefonicznie pod numerem: 34 322 91 23.

 
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).