Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Oddział ZUS w Częstochowie zaprasza na konsultacje telefoniczne: Przeliczenia emerytur dla osób urodzonych w 1953 roku

14 października, 2020

Oddział ZUS w Częstochowie zaprasza na konsultacje telefoniczne Przeliczenia emerytur dla osób urodzonych w 1953 roku.
21 października 2020 r. (środa) w godz. 12:00-14:00.
Podczas dyżuru pracownicy ZUS będą odpowiadać na pytania, kto i na jakich zasadach może skorzystać z ponownego obliczenia świadczenia.

ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, ZAPRASZAMY tel. 34 368 91 34.

 
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).