Poniedziałek, 10 sierpnia 2020r. | Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzynca
Pokaż menu

OFERTA WAKACYJNA DLA DZIECI

02 lipca, 2020

Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie serdecznie zaprasza na wyjątkowe zajęcia  z klockami lego, EDUKIDO , przewidziane dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

  • scenariusze ciekawych zajęć o różnorodnej tematyce edukacyjnej z wykorzystaniem różnych akcesoriów dopasowanych do profilu zajęć (maty edukacyjne, rampa, przenośny projektor itd.);
  • dostarczenie dużej ilości klocków lego: systemowych: budowlanych, funkcyjnych, pakiet klocków rośliny, minifigurki, technic, power function i dla najmłodszych duża ilość klocków lego DUPLO z figurkami.

Proponowane zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą w okresie wakacyjnym jeden raz w tygodniu w czwartek od godziny 16:00.

Z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa w czasie pandemii maksymalna liczba dzieci w grupie-8 osób.

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dzieci na zajęcia prosimy o kontakt: z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Przyrowie tel. 34/ 35 54 062 w godz. od 9.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

Serdecznie zapraszamy!

Obraz przedstawia dziewczynkę trzymającą w ręku domek zbudowany z klocków, w tle widnieje napis edukido

Obraz przedstawia traktor zbudowany z klocków, w tle widnieje napis edukido
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).