Czwartek, 6 maja 2021r. | Imieniny: Judyty, Jakuba, Filipa
Pokaż menu

Ogłoszenie o naborze do projektu „Razem łatwiej – program wsparcia dla osób niesamodzielnych oraz ich opiekunów”

20 listopada, 2020

Stowarzyszenie Hospicjum Dar Serca zaprasza do udziału w projekcie pn. "Razem łatwiej - program wsparcia dla osób niesamodzielnych oraz ich opiekunów".

Do udziału w projekcie organizator zaprasza osoby:

  • zamieszkujące na terenie miasta Częstochowa  lub  powiatu częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego,
  • osoby powyżej 65 roku życia,
  • z chorobą nowotworową i/lub inną chorobą przewlekłą,
  • nie mające możliwości skorzystania ze wsparcia publicznego na usługi zdrowotne świadczone  w ramach projektu oraz na zakup/ wypożyczenie sprzętu medycznego,
  • posiadające status osoby wykluczonej lub zagrożonej ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym osoba potrzebująca wsparcia ze względu na podeszły wiek, niepełnosprawność lub stan zdrowia.

Termin realizacji projektu: 1.10.2020 r. - 30.09.2022 r.

Więcej informacji dostępne na stronie www.hospicjumczestochowa.pl oraz pod numerem telefonu: 791 314 690.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej IX. Włączenie społeczne, Działanie 9.2. Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałania 9.2.6 Rozwój usług zdrowotnych – konkurs.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).