Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Ogłoszenie o zawieszeniu bezpośredniej obsługi interesantów

03 listopada, 2020

Drodzy Mieszkańcy Gminy Przyrów

W związku  z wejściem w życie Rozporządzenia Rady Ministrów  z dnia  2 listopada 2020 r. wprowadzającego obowiązek pracy zdalnej w urzędach administracji publicznej, w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w kraju, spowodowaną szybkim wzrostem wystąpienia zakażeń koronawirusem, Wójt Gminy Przyrów informuje, że w terminie: od 04 listopada 2020 roku do dnia 04 grudnia 2020 roku Urząd Gminy Przyrów zawiesza bezpośrednią obsługę interesantów.

Załatwienie sprawy w Urzędzie będzie możliwe za pośrednictwem:

  • e-maila: przyrow@przyrow.pl
  • e-PUAP:  /9w99dche0v/skrytka oraz /9w99dche0v/SkrytkaESP
  • przez telefon: 34 355 41 20 do  23

Wnioski będzie można również składać, do specjalnie w tym celu przygotowanej skrzynki, mieszczącej się na parterze budynku Urzędu Gminy.
Prosimy, aby składane wnioski były podpisane i wypełniane rzetelnie, w sposób zgodny z wymogami.

O osobiste stawiennictwo prosimy wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).