Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Poszukiwany właściciel lub osoba zainteresowana przygarnięciem psa

20 stycznia, 2021

W Gminie Przyrów odnaleziono młodego psa o  czarnym umaszczeniu. Pies został zabezpieczony, jednak nie może zostać w dotychczasowym miejscu na dłużej.

Poszukiwany właściciel lub osoba zainteresowana jego przygarnięciem.

Tel. kontaktowy: 34 355 41 20 wew. 40.

Fotografia przedstawia znalezionego psa
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).