Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Powiatowe linie komunikacyjne – sprzedaż biletów na grudzień

01 grudnia, 2021
Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0 Kościół - Św. Anna - Dziedziniec klasztorny - Lotek70 / Wikipedia / CC0

Jeżeli dzisiaj nie uda się Państwu zakupić biletu miesięcznego na grudzień 2021 r., na kursy realizowane przez firmę Robert Opara Przewóz Osób, który obsługuję Gminę Przyrów, bilety te będzie można zakupić również w dniu jutrzejszym, po wcześniejszym kontakcie z przedstawicielem firmy Robert Opara Przewóz Osób, pod numerem telefonu: 783 429 167.

Bilety miesięczne są sprzedawane w godzinach: 9:00 – 16:00 w Częstochowie, w budynku Dworca PKP Lokal na piętrze - nad kasami PKP (były lokal firmy Gepard).

Bilet miesięczny szkolny/studencki będzie sprzedany tylko po okazaniu podbitej legitymacji i podaniu nr PESEL.
Do zakupu biletu normalnego potrzebny jest nr PESEL.

 
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).