Czwartek, 21 stycznia 2021r. | Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa
Pokaż menu

Prosimy o wypełnienie ankiety

11 stycznia, 2021

Zarządy Stowarzyszeń Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Północnej Jury” oraz Rybacka Lokalna Grupa Działania „Jurajska Ryba” zwracają się  z prośbą do mieszkańców gminy o wypełnienie ankiety dotyczącej wykorzystania środków finansowych w nowym okresie programowania.

Link do ankiety: https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=cc2a40f9&&b=b0f6128c2d2&&c=22554ec2.

Ankiety są anonimowe. Będą one aktywne do dnia 20.01.2021r.

Z góry dziękujemy za udział w badaniu i wypełnienie ankiety.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).