Wtorek, 2 marca 2021r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Przypominamy o zamknięciu skrzyżowania w miejscowości Święta Anna!

11 lutego, 2021

Przypominamy, że obowiązuje nadal Tymczasowa Organizacji Ruchu związana z prowadzeniem prac budowalnych w ramach realizacji zadania "Przebudowa DW 786 na odcinku od m. Św. Anna do granicy województwa  etap I - przebudowa skrzyżowania DW 786 w m. Św. Anna" organizacja ta uniemożliwia wyjazd na teren budowy w miejscowości  Święta Anna. Obręb skrzyżowania również jest terenem budowy. Ewentualna próba wjazdu może się skończyć uszczerbkiem na zdrowiu i mieniu.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).