Sobota, 16 lutego 2019r. | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Pokaż menu

Rozwój Kompetencji Cyfrowych mieszkańców Gminy Przyrów

Czerwiec 14, 2018

W czerwcu 2018 roku, Gmina Przyrów wzięła udział w konkursie Europejskiego Funduszu Rozwoju Gospodarczego, mającego na celu rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Przyrów. Wniosek uzyskał akceptację i dzięki temu ponad 100 mieszkańców naszej Gminy będzie mogło podwyższyć swoje kompetencje cyfrowe.

W ramach projektu prowadzone będą zajęcia o następującej tematyce:

  • Rodzic w Internecie
  • Moje finanse i transakcje w sieci
  • Działam w sieciach społecznościowych
  • Rolnik w sieci

Nabór uczestników do projektu rozpoczniemy w sierpniu 2018r.

Informacje szczegółowe podawane będą sukcesywnie na stronie Gminy.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).