Wtorek, 22 września 2020r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Spis rolny już za miesiąc

05 sierpnia, 2020

Plakat przedstawia trzy osoby (dwóch mężczyzn i kobiete) na tle pola zboża, tło plakatu jest zielone, na plakacie znajduje sie logo Głównego Urzędu Statystycznego, treść tekstu znajdującego się na plakacie przepisano poniżej

Treść tekstu znajdującego się na plakacie

Powszechny Spis Rolny 1.09.-30.11.2020.
Spis Rolny już za miesiąc.
Wejdź na stronę spisrolny.gov.pl
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).