Sobota, 6 marca 2021r. | Imieniny: Rózy, Jordana, Agnieszki
Pokaż menu

Terminy i sposób wnoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

18 lutego, 2021

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy wnosić kwartalnie:

   • do 31 marca każdego roku z dołu,
   • do 30 czerwca każdego roku z dołu,
   • do 30 września każdego roku z dołu,
   • do 31 grudnia każdego roku z dołu.

Dopuszcza się możliwość wnoszenia miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi przez właścicieli nieruchomości, przy czym okresem rozliczeniowym są terminy określone powyżej.

Płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi można dokonywać elektronicznie, za pośrednictwem bankowości internetowej lub przelewem, bezpośrednio w placówkach Banku  i Poczty Polskiej, na wskazany poniżej numer konta Urzędu Gminy Przyrów: 46 8591 0007 6330  0926 0013 0096.

W tytule przelewu należy zamieścić opis „Opłata za odpady” oraz informacje jakiej nieruchomości dotyczy ta opłata.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).