Poniedziałek, 18 stycznia 2021r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Urząd Statystyczny w Katowicach zaprasza do udziału w badaniu: Ankieta konionktury w gospodarstwie rolnym

13 stycznia, 2021

Symbol badania: A-KR.

Termin badania: 15 - 29 stycznia 2021 r.

Badanie realizowane jest w drodze samodzielnego przekazania danych przez Internet oraz wywiadu telefonicznego z respondentem. Badania realizują ankieterzy statystyki publicznej – pracownicy Urzędu Statystycznego w Katowicach.

Każdy ankieter posiada legitymację służbową oraz upoważnienie do przeprowadzania badań ankietowych. Potwierdzenia tożsamości ankietera na terenie województwa śląskiego można dokonać pod numerem telefonu 32 77 91 291 lub 695 255 244.

Przekazywanie danych przez Internet:

  • 15-18.01 - sooby fizyczne,
  • 15-25.01 - jednostki sprawozdawcze.

Wywiad telefoniczny:

  • 19-29.01 - osoby fizyczne,
  • 26-29.01 - jednostki sprawozdawcze.

Wszystkie informacje uzyskane podczas rozmowy z ankieterem są całkowicie poufne; zostaną one wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

Pliki do pobrania:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).