Niedziela, 22 września 2019r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

UWAGA!!! NOWA LINIA KOMUNKACYJNA „PRZYRÓW-CZĘSTOCHOWA” PRZEZ STRAOPOLE, SIERAKÓW ORAZ SYGONTKĘ!!!

Wrzesień 11, 2019

Od 16.09.2019 r. (poniedziałek) zostanie uruchomiona nowa linia komunikacyjna PRZYRÓW – CZĘSTOCHOWA przez: Staropole, Sieraków oraz Sygontkę. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy na trasie Przyrów – Częstochowa i Częstochowa – Przyrów.

Rozkład jazdy
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).