Wtorek, 20 października 2020r. | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Pokaż menu

Wakacje z robotyką

23 września, 2020

Gminny Ośrodek Kultury w okresie wakacyjnym wprowadził nową, bardzo ciekawą formę zajęć z klockami LEGO – EDUKIDO.

Zajęcia Edukido to dobra zabawa a przy okazji:

  • odkrywanie nowych rzeczy o sobie i świecie,
  • logiczne i kreatywne myślenie,
  • wspólne rozwiązywanie problemów,
  • poznawanie podstaw techniki, ponadto uczestnicy zajęć poznają w niecodzienny sposób zagadnienia związane z: historią, geografią, biologią, językiem polskim, fizyką, techniką czy matematyką.

Prowadzone zajęcia pod fachowym okiem wyspecjalizowanego w tej dziedzinie instruktora odbywają się w każdy czwartek w dwóch grupach wiekowych a przez okres wakacji są bezpłatne. Nowa forma zajęć cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci dlatego też od nowego roku szkolnego na stałe wpisze się w działalność ośrodka kultury.

Rodziców zainteresowanych zapisami prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Przyrowie tel.: 34 35 54 062 od poniedziałku do piątku.

Link: Fotorelacja z zajęć
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).