Sobota, 8 sierpnia 2020r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

Warsztaty Bożonarodzeniowe

30 grudnia, 2019

Gminny Ośrodek Kultury w Przyrowie w miesiącu grudniu zorganizował  warsztaty Bożonarodzeniowe , podczas których można było wykonać stroiki oraz ozdoby na choinkę.

Warsztaty zostały przeprowadzone w sołectwie Staropole pod fachowym okiem Pani Danuty Tomzy, specjalisty ds. Wiejskiego Gospodarstwa Domowego Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego  w Częstochowie.

Spotkanie to było dobrą okazją do nabycia umiejętności wykonania przeróżnych ozdób świątecznych a także integracji.

Zaprezentowane pomysły przez prowadzącą warsztaty, pozwoliły na wymianę innowacyjnych pomysłów i nowych doświadczeń.

Z uwagi na fakt, że warsztaty te cieszyły się dużym zainteresowaniem to na kolejne zapraszamy w okresie Wielkanocnym.

Galeria:

Na fotografii Stroik Świąteczny Fotografia przedstawia uczestników podczas warsztatów Fotografia przedstawia Stroiki Bożonarodzeniowe wykonane przez Panie z Sołectwa StaropoleGmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).