Środa, 8 kwietnia 2020r. | Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii
Pokaż menu

WAŻNY KOMUNIKAT – odwołanie zbiórki odpadów wielkogabarytowych

25 marca, 2020

Ze względu na trwający stan epidemii w Polsce, spowodowany rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, zaplanowany na 1, 2, 3 kwietnia 2020 roku odbiór odpadów wielkogabarytowych zostaje ODWOŁANY.

Powyższa sytuacja nie jest zależna od Gminnego Zakładu Komunalnego w Przyrowie, a wynika jedynie z konieczność dbania o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców Gminy, jak również pracowników.

Nowy termin odbioru odpadów wielkogabarytowych  podany zostanie na stronie internetowej Urzędu Gminy Przyrów.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).