Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Wsparcie administracji w zakresie JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców

Luty 13, 2018

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Częstochowie informuje:

  • w dniach od 14-23 lutego b.r. na Sali obsługi tut. Urzędu będzie uruchomione stanowisko informacyjne, gdzie mikroprzedsiębiorcy uzyskają praktyczne informacje dotyczące składania JPK_VAT,
  • 15 lutego 2018 r. w siedzibie tut. Urzędu o godz. 13:00 odbędzie się szkolenie dot. obowiązków w zakresie JPK_VAT dla mikroprzedsiębiorców,
  • w dniach 17 i 24 lutego b.r. (soboty) w godz. 9:00 - 13:00 zostaną uruchomione punkty potwierdzenia profilu zaufanego Ego oraz punkt informacyjny JPK_VAT.

Pliki do pobrania:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).