Środa, 1 kwietnia 2020r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Z kolędą w Nowym Roku

13 lutego, 2020

W dniu 29 stycznia 2020 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Przyrowie odbył się koncert noworoczny w wykonaniu uczniów klasy pianina.

Dzieci i młodzież zaprezentowały najpiękniejsze kolędy polskie, które uczyły się pod fachowym okiem instruktora muzyki Pani Małgorzaty Józefowskiej podczas indywidualnych lekcji.

Publiczność włączyła się do wspólnego śpiewania, dzięki temu koncert był niezwykle radosny i pełen muzycznych niespodzianek.

Serdecznie zapraszamy na kolejne muzyczne spotkania.

Galeria:

Fotografia przedstawia grupe uczniów wraz z nauczycielem muzyki Fotografia przedstawia koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży Fotografia przedstawia popis muzyczny w wykonaniu jednego z uczniówGmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).