Niedziela, 19 maja 2019r. | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie informacyjne w sprawie udziału w projekcie pn. „Zielona energia – wzrost wykorzystania OZE na terenie Gminy Przyrów”

Marzec 07, 2019

W związku z zamiarem złożenia wniosku o otrzymanie dofinansowania projektu pn. ”Zielona energia - wzrost wykorzystania OZE na terenie Gminy Przyrów” w ramach RIT Subregionu Północnego, Wójt Gminy Przyrów zaprasza mieszkańców Gminy Przyrów dysponujących odpowiednią dokumentacją techniczną do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 10 marca 2019 roku o godzinie 15:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie, ul. Szkolna 44.

Z uwagi na zamiar skorzystania przez Gminę Przyrów z innego źródła dofinansowania niż było to w wersji pierwotnej oraz zmianę nazwy Projektu, konieczne jest ponowne zadeklarowanie chęci udziału w Projekcie. Wypełnione deklaracje należy przynieść ze sobą na spotkanie informacyjne. Z uwagi na ograniczoną pulę środków możliwe jest zadeklarowanie jedynie jednego źródła OZE spośród tych zadeklarowanych wcześniej. Liczba beneficjentów limitowana jest dostępnością posiadanych środków. W związku z tym osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie ”Zielona energia - wzrost wykorzystania OZE na terenie Gminy Przyrów” zostaną wyłonione w drodze losowania, które odbędzie się na spotkaniu informacyjnym w dniu 10 marca 2019 roku o godzinie 15:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Przyrowie, ul. Szkolna 44.

Regulamin wyłaniania beneficjentów Projektu w drodze losowania znajduje się poniżej.

Deklaracje dostępne są u sołtysów.

Pliki do pobrania:
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).