Sobota, 22 września 2018r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zbiórka elektrośmieci oraz odpadów wielkogabarytowych

Październik 12, 2017

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że w dniu 16.10.2017 roku odbędzie się zbiórka elektrośmieci na terenie gminy Przyrów. Prosimy więc o wystawienie ich przed posesję w godzinach rannych i wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie pod numer telefonu 34/3554120 do 123 wew.32.

Jednocześnie zawiadamiam, że w dniu 06.11.2017 roku odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych, należy je wystawić przed posesję w godzinach rannych, oraz wcześniej zgłosić ich odbiór po numer telefonu 34/3554120 do 123 wew.32.

Wójt Gminy Przyrów
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).