Środa, 26 czerwca 2019r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Styczeń 10, 2019

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych -meble, wykładziny, dywany oraz inne opakowania o dużych gabarytach z drewna i plastiku, meble ogrodowe, przeprowadzona będzie w terminach:

  • 02-04-2019 - Julianka, Sygontka, Sieraków,  Staropole, Wiercica, Zalesice;
  • 03-04-2019 - Aleksandrówka, Bolesławów, Kopaniny, Knieja, Stanisławów, Smyków, Wola Mokrzeska,  Zarębice;
  • 04-04-2019 - Przyrów.

W dniu 9 kwietnia 2019 r będą zbierane elektrośmieci - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - kompletny. Rozmontowane i zdekompletowane urządzenie nie zostaną odebrane.

Osoby posiadające odpady wielkogabarytowe lub elektrośmieci proszone są o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne do Urzędu Gminy w Przyrowie tel. 34 355 41 20 wew. 31  w terminie do 29 marca 2019 r.

Pliki do pobrania:

 
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).