Poniedziałek, 19 kwietnia 2021r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Życzenia świąteczne

03 kwietnia, 2021

Grafika mająca szare tło, a na nim tekst: Święta Wielkiej Nocy to niezwykły czas – pełen radości i nadziei, której wszyscy dziś tak potrzebujemy. Życzę Całej Społeczności Gminy Przyrów, aby ten szczególny czas był okazją do wypoczynku w gronie najbliższych, a nade wszystko do pogłębionej refleksji nad tym co naprawdę ważne. Lidia Burzyńska Poseł na Sejm RP. Z lewej strony Pan Jezus trzymający baranka. W prawym dolnym rogu kwiaty.
Gmina Przyrów
Gmina Przyrów jest położona w odległości około 35 km na wschód od Częstochowy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Częstochowa-Kielce oraz Radomsko-Siewierz. Gmina usytuowana jest na styku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej z Niecką Nidziańską. Pod względem budowy geologicznej na obszarze gminy przeważa Wyżyna Krakowsko-Częstochowska, będąca płytą wapieni górno jurajskich, łagodnie pochyla się ku północnemu - wschodowi i zapada się pod utwory kredowe Niecki Nidziańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).