Środa, 15 lipca 2020r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Gminna działka pod inwestycję w Łyścu w gminie Starcza

Ogłoszenie płatne | 12 lutego, 2020
Gminna działka pod inwestycję w Łyścu w gminie Starcza

Gmina Starcza poszukuje inwestora na nieruchomość o powierzchni 3,5340 ha w miejscowości Łysiec, z przeznaczeniem na usługi komercyjne turystyki, sportu i rekreacji obejmujące gastronomię, hotelarstwo, odnowę biologiczną, domy pomocy społecznej, parki rozrywki itp.

Działka położona jest na malowniczym wzgórzu w miejscowości Łysiec na terenie Gminy Starcza. Znajduje się ona w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy – 15 km od centrum Częstochowy. Działka zlokalizowana jest między dwoma szlakami komunikacyjnymi: autostradą A1 z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony.

Działka jest uzbrojona w sieć wodociągowa, kanalizację sanitarną, gaz w przyległych ulicach. Dojazd do działki jest drogą asfaltową.

Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt:
Urząd Gminy Starcza
ul. Gminna 4
42-261 Starcza
tel. 34 31 40 334, 34 31 40 015
e-mail: sekretariatug@wp.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).