Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Jubileusz 100-lecia Pani Bronisławy Cesarz

Czerwiec 04, 2019
Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W dniu 29 maja 2019 r. swoje setne urodziny obchodziła mieszkanka miejscowości Własna Pani Bronisława Cesarz.

            Uroczystość Jubileuszowa odbyła się w dniu 1 czerwca 2019 r. w sali okolicznościowej ARIA w Starczy, gdzie Dostojnej Jubilatce towarzyszyła rodzina oraz zaproszeni goście.

            Zacnej Jubilatce życzenia, kwiaty oraz upominki wręczyli: Wójt Gminy Starcza Wiesław Szymczyk oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Częstochowie Andrzej Kubat.              Do złożonych życzeń dołączyła się Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Wacława Zych, która przekazała kserokopię metrykalnego aktu urodzenia z 1919 roku, sporządzonego przez księdza Tomasza Opasewicza.

            Wójt Gminy przekazał Pani Bronisławie Cesarz również list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

            Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej była odprawiona w kościele parafialnym msza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, a także o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.

            Dostojna Jubilatka cieszy się dobrym stanem zdrowia i jest w pełni samodzielna. Może pochwalić się doskonałą pamięcią, świeżością umysłu i pogodą ducha.

           

   

            Życzymy Pani Bronisławie Cesarz kolejnych lat życia w zdrowiu. Wszystkiego co

najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie ,,Szczęście'.


 

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).