Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Maseczki zakupione ze środków Urzędu Gminy dostarczone mieszkańcom gminy.

21 maja, 2020
Maseczki zakupione ze środków Urzędu Gminy dostarczone mieszkańcom gminy.

 W dniu 18 maja 2020 r. zakończyliśmy akcjędostarczania maseczek wielorazowych zakupionych prze Urząd Gminy w Starczy dla mieszkańców. Akcja trwała od 21 kwietnia 2020 r. Otrzymali je w kolejności mieszkańcy miejscowości Klepaczka, Własna, Rudnik mały, Łysiec i Starcza.
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).