Piątek, 18 stycznia 2019r. | Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Pokaż menu

Nowa firma na odbiór odpadów komunalnych

Luty 09, 2018
Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, iż w  lutym  2018 r. kończy się współpraca gminy z firmą PAVER Włoszczowa w  zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych.

W związku z tym prosimy mieszkańców o wystawienie pojemników na odpady przed posesje celem ich zwrotu :

 

21 lutego  (Starcza i Własna)

22 lutego ( Klepaczka, Łysiec i Rudnik Mały)

 

Nowa Firma "Ochrona Środowiska" Kamienica Polska wyłoniona w przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych  od 12 lutego 2018 r.  dostarczać będzie mieszkańcom swoje pojemniki, worki  oraz harmonogram z terminem odbioru odpadów w miesiącu marcu 2018 r.

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - marzec 2018 r.

Odpady zmieszane i segregowane :

- Własna i Starcza -15 marca 2018 r.

- Rudnik Mały, Klepaczka i Łysiec - 23 marca 2018 r.

Termin wywozu BIO(Biodegradowalne) - wszystkie miejscowości - 19 marca 2018 r.

 

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).