Sobota, 16 stycznia 2021r. | Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Waldemara
Pokaż menu

OGŁOSZENIE o konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego

29 lipca, 2020
Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

 

    Na podstawie art. 5a ust. 1 i  art. 30 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia  8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020r. poz. 713) oraz Uchwały   Nr 181.XXVII.2018 Rady Gminy Starcza z dnia 19 czerwca 2018r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych  z mieszkańcami Gminy Starcza

 

 

WÓJT GMINY STARCZA

 

ogłasza

 

przeprowadzenie konsultacji projektu uchwały w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego

 

Konsultacje obejmują obszar całej gminy i są skierowane do wszystkich mieszkańców.

Projekty w/w uchwał oraz formularz konsultacji dostępne są na stronie internetowej www.gmina-starcza.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Starcza oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Starcza.

 

Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie

od dnia 6 sierpnia 2020r. do dnia 7 sierpnia 2020r.

 

Wszelkie uwagi należy zgłaszać pisemnie:

·        bezpośrednio na dziennik podawczy w Urzędzie Gminy w Starczy, pokój nr 7,

·        pocztą elektroniczną na adres: ug.starcza@wp.pl
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).