Piątek, 22 czerwca 2018r. | Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana
Pokaż menu

Raport konsultacji społecznych projektu Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Starcza z wymianą źródeł ciepła

Maj 17, 2017
Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Urząd Gminy i OSP w Starczy - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W marcu 2015 roku trwały konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Gminy Starcza do roku 2020.

Konieczność realizacji inwestycji pn.: „Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Starcza z wymianą źródeł ciepła” wynika z potrzeb zgłaszanych przez interesariuszy działających na obszarze gminy.

Powyższy dokument dostępny jest pod adresem: http://www.bip.starcza.akcessnet.net/index.php?idg=3&id=575&x=81.

W przeprowadzonej ankietyzacji jako jedną z pilnych inwestycji wskazywano termomodernizację budynków użyteczności publicznej (17% odpowiedzi respondentów).

Dodatkowo potrzebę realizacji projektu zgłaszają użytkownicy budynków na zebraniach oraz indywidualnych spotkaniach z władzami gminy.

 

 
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).