Sobota, 15 grudnia 2018r. | Imieniny: Niny, Celiny, Waleriana
Pokaż menu
Wolna powierzchnia

Zapraszamy na spacer badawczy oraz warszaty urbanistyczne w Łyścu 6 listopada 2017

Październik 25, 2017
Zapraszamy na  spacer badawczy oraz warszaty urbanistyczne w Łyścu 6 listopada 2017

 Włącz się i weź udział w spotkaniach i warsztatach!     

Drodzy mieszkańcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji społecznych i innych podmiotów działających w Gminie Starcza zapraszamy na kolejne spotkania w ramach opracowania programu rewitalizacji.

By móc odpowiednio zaplanować proces rewitalizacji w Gminie Starcza należy wspólnie określić potrzeby
i oczekiwania wobec zmian rewitalizacyjnych, a także wytypować problemy i sposoby ich rozwiązania,
w które wszyscy mogą się zaangażować.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkań za dotychczasowe włączenie się w opracowanie programu i zapraszamy wszystkich na kolejne warsztaty w ramach opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Starcza.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

 

6 listopada godz. 16:30 – Sala OSP w Łyścu – spacer badawczy

6 listopada godz. 17:00 – Sala OSP w Łyścu– warsztaty urbanistyczne dotyczące przestrzeni publicznej wokół OSP w Łyścu oraz samego budynku OSP w Łyścu
Gmina Starcza
Gmina Starcza znajduje się w północnej części województwa śląskiego w powiecie częstochowskim przy jego południowej granicy. Dogodne położenie między dwoma szlakami komunikacyjnymi: drogą wojewódzką Częstochowa -Tarnowskie Góry z jednej strony, a trasą DK-1 z drugiej strony stwarza dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).