Wtorek, 26 maja 2020r. | Imieniny: Filipa, Pauliny
Pokaż menu

Konferencja „Ekologiczna Zagroda 2019”

05 czerwca, 2019

Zapraszamy na konferencje „Ekologiczna Zagroda 2019”. Konferencja organizowana jest w nawiązaniu do konkursu „Ekologiczna Zagroda 2019” i  ma na celu propagowanie zasad dobrej praktyki rolniczej, upowszechnianie metod i celów produkcji rolniczej metodami ekologicznymi, a także upowszechnianie celów polityki ekologicznej państwa i lokalnych strategii w zakresie ochrony środowiska.

Konferencja odbędzie się w dwóch terminach 10 czerwca 2019 r. w sali sesyjnej  Starostwa Powiatowego w Częstochowie  oraz 11 czerwca 2019 r. w Zajeździe u Hermanów, przy ul. Kazimierza Wielkiego 9 w Olsztynie. W ramach propagowania konkursu „Ekologiczna Zagroda 2019” odbędą się warsztaty terenowe w dniu 17 czerwca, w trakcie których chcielibyśmy zapoznać zainteresowane osoby tematem odnawialnych źródeł energii. O szczegółach warsztatów poinformujemy podczas konferencji.

 

Zainteresowanych udziałem w konferencji  proszę o dostarczenie formularzy  do Starostwa Powiatowego w Częstochowie pocztą, osobiście pok. 215  lub  przesłanie zgłoszeń drogą emailową na adres: odpady@czestochowa.powiat.pl.

Pliki do ściągnięcia

  • 1. zgloszenie częstochowa
  • 2. zgloszenie olsztyn
  • Ściągnij wszystkie
  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).