Wtorek, 17 września 2019r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna
Pokaż menu

Raport o stanie Powiatu Częstochowskiego za 2018 rok

Czerwiec 03, 2019

Raport

Obowiązek sporządzania Raportu o stanie gminy/powiatu wprowadzono ustawą z dnia 11 stycznia 2018 roku o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych. Ponadto, szczegóły dotyczące raportu o stanie powiatu określono i uregulowano w art. 30a ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym. W ust.3. w/w ustawy wskazano, że Rada Powiatu może określić w drodze odrębnej uchwały wymogi dotyczące zwartości raportu.
 

W przypadku Raportu o stanie Powiatu Częstochowskiego Rada Powiatu Częstochowskiego uchwałą nr VI /47/2019 z dnia 25 kwietnia 2019 roku określiła zagadnienia, które powinien zawierać raport o stanie Powiatu Częstochowskiego.
Przedłożony Raport o stanie Powiatu Częstochowskiego za 2018 rok opracowany został na podstawie danych źródłowych pochodzących z wydziałów i jednostek organizacyjnych powiatu oraz danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Pliki do ściągnięcia

  • 1. Informacja w sprawie debaty na temat raportu o stanie powiatu
  • 2. Raport o stanie Powiatu Czestochowskiego za 2018 rok
  • Ściągnij wszystkie
  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).