Poniedziałek, 21 września 2020r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

„Zaloty” na Etnostradzie – trwa przyjmowanie zgłoszeń

14 września, 2020

„Zaloty” na Etnostradzie – trwa przyjmowanie zgłoszeń

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza do udziału w szóstej edycji Spotkań Folklorystycznych „Etnostrada”. Zgłoszenia uczestnictwa w przeglądzie można nadsyłać do poniedziałku 21 września 2020 r. Finałowe prezentacje odbędą się 3 października w Akademickim Centrum Kultury „Klub Politechnik” w Częstochowie. Wystąpi zespół „Góralska Hora” ze Szczyrku.


Udział w święcie folkloru mogą wziąć zespoły z naszego regionu i całego kraju, którym bliska jest kultura ludowa. Mogą to być formacje taneczne, śpiewacze, muzyczne, obrzędowe, które przygotują swój program nawiązując do wiodącego tematu – ZALOTY. 

Szczegółowe informacje znajdują się na www.rok.czestochowa.pl  oraz załącznikach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).