Środa, 27 maja 2020r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
Pokaż menu

Gmina Olsztyn szuka pracownika

Ogłoszenie płatne | 17 września, 2019
Gmina Olsztyn szuka pracownika

Urząd Gminy Olsztyn poszukuje doświadczonego pracownika do referatu zajmującego się gospodarką nieruchomościami, regulacjami własnościowymi, planowaniem przestrzennym, geodezją oraz innymi sprawami terenowymi i własnościowymi.

Wymagana: teoretyczna i praktyczna znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz ustawy o planowaniu przestrzennym.

Wykształcenie: inżynier budownictwa, urbanista, architekt lub prawnik z minimum 5 - letnim doświadczeniem w administracji publicznej. Mile widziane uprawnienia rzeczoznawcy lub inne zawodowe związane z wyżej wymienionymi specjalnościami.

Urząd oferuje dobrze płatną, stabilną i satysfakcjonująca pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się podczęstochowskiej miejscowości Olsztyn.

Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).