Sobota, 28 listopada 2020r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Kolejny dzień protestów kobiet w Częstochowie

28 października, 2020
Kolejny dzień protestów kobiet w Częstochowie
fot. Ogólnopolski Strajk Kobiet

Dziś o godz. 17:00 na Placu Daszyńskiego odbędzie się kolejny dzień protestów w Częstochowie w ramach Ogólnopolskiego Strajku Kobiet pn. "STRAJK! Odmawiamy pracy #ToJestWojna!".

Jak piszą organizatorki na swoim fanpage - "W środę nikt nie idzie do pracy, w środę odchodzimy od stanowisk i buntujemy się! Bierzemy urlopy na żądanie, bezpłatne, urlopy na oddanie krwi, zamykamy sklepy i firmy na trzy spusty. Zatrzymujemy się, zatrzymujemy Polskę! Jeśli tak, jak my masz chwilę w środowe popołudnie - przyjdź - celem jest spacer!
Bierzcie transparenty, coś do hałasowania, wieszaki, parasolki - nie składamy ich! #ToJestWojna. Nie zapominajcie o reżimie sanitarnym - maseczki i dystans - miejsca starczy dla nas wszystkich!".

PAWEŁ GĄSIORSKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).