Poniedziałek, 17 lutego 2020r. | Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Pokaż menu

Majer ma problem. W Internecie przegrywa zdecydowanie z Banasiem!

Sierpień 26, 2019

Tegoroczne wybory parlamentarne będą bardzo ciekawe. W kolejnym już sondażu wyborczy, Senator Ryszard Majer przegrywa ze swoim kontrkandydatem. Tym razem naprzeciw niego stanął kandydat na Senatora RP z Koalicji Obywatelskiej - Łukasz Banaś. Mało znany samorządowiec z Częstochowy wygrał zdecydowanie. Z 595. oddanych głosów w ankiecie, aż 67 proc. wskazało, że zagłosuje na niego.

Widać, że elektorat Majera nie siedzi w Internecie. Grupa docelowa obecnego senatora niedzielę przebywa w kościele. Jeżeli Banaś dotrze do tej grupy i przekona osoby wykluczone internetowo, że warto na niego oddać głos, to może być ciekawie. Podobnie jak Majer, który musi dotrzeć do osób młodych i przekonać ich, że to on będzie lepszym senatorem niż Banaś.

Sondaż ten pokazuje, że w tym roku wybory mogą mieć podobny przebieg, jak w 2018 roku. Ludzie będą głosować na PiS, a reszta to antyPiS. W skali kraju z pewnością PiS wygra, ale czy wygra w naszym okręgu? Przekonamy się 13 października.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).