Poniedziałek, 18 marca 2019r. | Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwaly
Pokaż menu

Oceń radnego: Henryk Kasiura najlepszy, Marianna Dziura najgorsza!

Wrzesień 18, 2016
Oceń radnego: Henryk Kasiura najlepszy, Marianna Dziura najgorsza!

113 głosów oddaliście w minionym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego powiatowego. Najlepszym radnym w został Henryk Kasiuranajsłabszym Marianna Dziura.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Powiatu w Częstochowie. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).