Środa, 24 kwietnia 2019r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Poseł Andrzej Gawron: Jestem za całkowitą jawnością obrad z posiedzeń sejmu

Grudzień 19, 2016
Poseł Andrzej Gawron: Jestem za całkowitą jawnością obrad z posiedzeń sejmu

Dziś w Lublińcu odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Posła z naszego okręgu wyborczego - Andrzeja Gawrona. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele mediów lokalnych.

Poseł Gawron zrelacjonował dziennikarzom to, co w ostatnich dniach dzieje się w polskim parlamencie. Według Posła wszystkie ustawy zostały przegłosowane i uchwalone zgodnie z polskim prawem, a sam przebieg głosował był zgodny z regulaminem Sejmu.

Poseł Gawron opowiadał, jak z jego perspektywy wyglądała cała sytuacją z blokadą mównicy sejmowej przez posłów z tzw. opozycji. Gawron wyraził również poparcie dla dziennikarzy, twierdząc przy tym, że "jest za całkowitą jawnością obrad z posiedzeń sejmu".

Gawron skrytykował także wczorajszy marsz Komitetu Obrony Demokracji w Lublińcu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

yb8a7713 yb8a7717 yb8a7719 yb8a7720

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).